Aras İplik...

Değişmeyen kalite anlayışı, ileri teknolojisiyle yaşama değer katar...

30 Ülkeye İhracat...

Aras ürünleri, Dünyanın farklı bölgelerindeki 30'u aşkın ülkeye ihraç edilmektedir.

Çevre Politikası

Karşılıklı değer yaratan, sürdürülebilir ürünler oluşturmak...


Uluslararası pazara yönelik Rejenere ip sektöründe ürün çeşitliliğini arttırma projesi...

Şirketimiz, Zafer Kalkınma Ajansı’nın ‘2014 Yılı rekabetçi KOBİ Mali Destek Programı kapsamında sunmuş olduğu ‘Uluslararası Pazara Yönelik Rejenere İp Sektöründe Ürün Çeşitliliğini Arttırma Projesi’ ile mali destek almaya hak kazanmıştır.

Projenin genel amacı; çevreci ve yenilikçi üretim anlayışıyla yaptığımız üretimimizi, yeni ürünlerle daha çeşitli hale getirerek, dış pazar payımızı arttırarak hem bölge hemde ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Proje kapsamında; ofisin kurularak ekibin oluşturulması , teknik şartnamelerin hazırlanması , tedarikçilerin belirlenmesi, ihaleye çıkılması, makinenin tedarik edilmesi ve imalata hazır hale getirilmesi , yeni istihdam edilecek personellere eğitim verilmesi , basın toplantısı ile projenin tanıtılması yapılacaktır.

Web sitemizde yer alan bu sayfa T.C. Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteklediği ‘Uluslararsı Pazara Yönelik Rejenere İp Sektöründe Ürün Çeşitliliği’ni Arttırma Projesi‘ kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilğili tek sorumluluk Aras İplik Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.’ye aittir ve T.C. Zafer Kalkınma Ajansı ‘nın görüşlerini yansıtmaz.Belge 1: ARAS İPLİK SAN.VE DIŞ TİC.AŞ. İHALE DOSYASI.pdf
Belge 2: HÜRSES GAZETE - ARAS İPLİK SAN.VE DIŞ TİC.AŞ. İHALE İLANI.pdf
Belge 3: İHALE SONUCU İLANI.pdf
Belge 4: TEKLİF DOSYASI.pdf
Belge 5: MAL ALIMI İLE İLGİLİ İHALE İLANI.pdf
Belge 6: İHALE SONUCU İLANI.pdf

ThumbThumb